Eesti rockabilly foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eesti rockabilly foorum

---Eesti Rockabilly foorum koondab kõiki Rockabilly ja Rock'n'Roll muusika sõpru ja huvilisi---
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  FacebookFacebook  

 

 Psychobilly`st

Go down 
+11
fallenone
Rockabilly69
MissEmilyHellcat
BabyLou
kitti17
RockinBandit
Siigel
Bopperer
Jürka
altraditional
RockinLady
15 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
bastard
Kasutaja
Kasutaja



Postituste arv : 20
Age : 36
Registration date : 28/01/2010

Psychobilly`st - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: veel pädevaid psychobilly grupeeringuid   Psychobilly`st - Page 2 Empty28.01.10 13:32

jah enamus hää on juba mainitud aga siiski,
Zombina & the Skeltones, The Arkhams ja Koffin Kats.
minu meelest tasub oma kuulmiselundiga üle tsekkata.
ise hellitan kõrvu psychobillyga rohkem kui rockabillyga.
Tagasi üles Go down
BabyLou
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
BabyLou


Postituste arv : 151
Age : 38
Asukoht : Tallinn
Registration date : 06/07/2008

Psychobilly`st - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Psychobilly`st   Psychobilly`st - Page 2 Empty28.01.10 13:36

^
Zombina and the Skeletones ei ole päris psychobilly ka Razz Ta läheb pigem sinna leebema horrorpungi valdkonda, ma pakun Razz (ei, mulle päris meeldib, vahepeal kuulasin isegi üsna palju neid)
Tagasi üles Go down
bastard
Kasutaja
Kasutaja



Postituste arv : 20
Age : 36
Registration date : 28/01/2010

Psychobilly`st - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Psychobilly`st   Psychobilly`st - Page 2 Empty28.01.10 13:55

Noh kui nüüd diskuteerima hakata siis plaat Out of the Crypt and Into your Heart on minueelest küll rohkem sinna psycho radadele.
Tore on näha en eestis inimesed kuulavad üldse sellist kraami. Näiteks minu tutvusringkonnast ei tea keegi midagi Psychobillyst.
ja kui tutvustasin neile Nekromantixit, siis kõige parem vastukaja oli ``emonatsibänd`` Psychobilly`st - Page 2 Icon_biggrin
Tagasi üles Go down
BabyLou
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
BabyLou


Postituste arv : 151
Age : 38
Asukoht : Tallinn
Registration date : 06/07/2008

Psychobilly`st - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Psychobilly`st   Psychobilly`st - Page 2 Empty28.01.10 14:10

Hmm, väga "huvitav" iseloomustus ju Psychobilly`st - Page 2 Fresse Enamik minu tuttavaid ütlevad psycho kohta, et "päris hea punk", mis ei ole iseenesest NII kohutavalt vale. Aga eks inimestel olegi kombeks kõike harjumatut maha teha või millegi tuttavaga kokku keevitada ja selleks tembeldada. Näiteks ka rockabilly suhtes on paljud inimesed vägagi skeptiliselt meelestatud (arvamus põhineb enamjaolt umbes kolmel kuuldud Elvise-lool). Et ikka selline aeglane vanainimestemuusika Psychobilly`st - Page 2 Fresse
Mina eelistan psychost sellist leebemat varianti ja rockabillyst kiiremat ja tantsulisemat Smile Ja üritan igal sobival võimalusel inimestele nende muusikamaitset arvestades (mis kellele meeldida võiks) midagi oma lemmikute kompotist "pähe määrida". Hehee.
(oh,ma ikka oskan teema rappa viia, eks)
Teemasse - sügise põhiline soundtrack oli austerlaste Kitty In A Casket. Päris hea mullinätsu-psychobilly Very Happy (noh, see hääl noh)
Tagasi üles Go down
ValgaJari
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
ValgaJari


Postituste arv : 289
Asukoht : Dixieland, Estonia
Registration date : 19/11/2007

Psychobilly`st - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Psychobilly`st   Psychobilly`st - Page 2 Empty28.01.10 18:58

Miks minna üle psüchole, kuna piisavalt ka authentsed ja neo rockabillyd...no jah, see ainult minu enda arvamus... Smile
Tagasi üles Go down
http://www.valgacruising.ee
bastard
Kasutaja
Kasutaja



Postituste arv : 20
Age : 36
Registration date : 28/01/2010

Psychobilly`st - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Psychobilly`st   Psychobilly`st - Page 2 Empty28.01.10 19:13

Ega vist ei saa üleminekust rääkida. Endale lihtsalt istub Psycho paremini.
Mitte et muud ei kuulaks, aga muusikavaramu põhjal otsustades.
Tagasi üles Go down
ValgaJari
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
ValgaJari


Postituste arv : 289
Asukoht : Dixieland, Estonia
Registration date : 19/11/2007

Psychobilly`st - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Psychobilly`st   Psychobilly`st - Page 2 Empty28.01.10 19:25

bastard kirjutas:
Ega vist ei saa üleminekust rääkida. Endale lihtsalt istub Psycho paremini.
Mitte et muud ei kuulaks, aga muusikavaramu põhjal otsustades.

Jah, sul õigus, aga siis see polegi enam rockabillyd vaid midagi muud. Psychos on mitmeid häid lugusid aga enda jaoks on see siiski...vabandan Babylou...minu jaoks ka liiga punk...aga mina pärinen ajast kui rockabillyd ja punkid alati hästi läbi ei saanud, nüüd õnneks ajad juba teised! Smile Aga koos paneme nagunii vastu sellele igapäeva tümbsule! Smile
Tagasi üles Go down
http://www.valgacruising.ee
Patrik
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
Patrik


Postituste arv : 97
Age : 33
Asukoht : Viimsi
Registration date : 28/03/2009

Psychobilly`st - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Psychobilly`st   Psychobilly`st - Page 2 Empty28.01.10 19:45

Ka neo-rockabillyst ei ütleks ära Psychobilly`st - Page 2 Icon_surprised Ega kellelgi juhuslikult Spellboundi muusikat levitada ei ole, pole ise suutnud kusagilt leida. Invasioonil jättis väga hea mulje Psychobilly`st - Page 2 173530
Tagasi üles Go down
RockinBandit
Admin
Admin
RockinBandit


Postituste arv : 1345
Age : 39
Asukoht : Lõunaosariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

Psychobilly`st - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Psychobilly`st   Psychobilly`st - Page 2 Empty28.01.10 21:37

Patrik kirjutas:
Ka neo-rockabillyst ei ütleks ära Psychobilly`st - Page 2 Icon_surprised Ega kellelgi juhuslikult Spellboundi muusikat levitada ei ole, pole ise suutnud kusagilt leida. Invasioonil jättis väga hea mulje Psychobilly`st - Page 2 173530
Spellbound ikka Psycho mitte neo. Aga paraku pole ühtegi plaati kätte jäänud
Tagasi üles Go down
http://rockinbandit-fonoteek.blogspot.com/
Patrik
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
Patrik


Postituste arv : 97
Age : 33
Asukoht : Viimsi
Registration date : 28/03/2009

Psychobilly`st - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Psychobilly`st   Psychobilly`st - Page 2 Empty28.01.10 21:42

Kuskilt oli nagu meelde jäänud et nimetati neo-rockapildureiks neid. Aga vaadates seda intervjuud Spellboundi lauljaga siis tõepoolest teeb juttu psychobillyst.

Siin on üks hea näide neost:
Tagasi üles Go down
http://www.valgacruising.ee
Patrik
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
Patrik


Postituste arv : 97
Age : 33
Asukoht : Viimsi
Registration date : 28/03/2009

Psychobilly`st - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Psychobilly`st   Psychobilly`st - Page 2 Empty29.01.10 7:53

Leidsin tõestusmaterjali üles. 1:37 on see koht seal videos, kust minu info pärineb.

Tagasi üles Go down
http://www.valgacruising.ee
BabyLou
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
BabyLou


Postituste arv : 151
Age : 38
Asukoht : Tallinn
Registration date : 06/07/2008

Psychobilly`st - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Psychobilly`st   Psychobilly`st - Page 2 Empty13.04.10 14:50

Ma täiesti mõistan, et siin ei ole nii palju psychobilly huvilisi, et eraldi teema teha,aga mainiks ikkagi ära:
Just lugesin uudiskirjast, et tänavuse Hard Rock Laagri bändide hulgas on Mad Sin Psychobilly`st - Page 2 Icon_eek Psychobilly`st - Page 2 Icon_razz


Esimest korda elus kaalun vägagi tõsiselt HRLi külastamist Psychobilly`st - Page 2 Fresse
Tagasi üles Go down
RockinBandit
Admin
Admin
RockinBandit


Postituste arv : 1345
Age : 39
Asukoht : Lõunaosariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

Psychobilly`st - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Psychobilly`st   Psychobilly`st - Page 2 Empty13.04.10 17:29

Mad Sin`i läheks isegi vaatama
Tagasi üles Go down
http://rockinbandit-fonoteek.blogspot.com/
Sponsored content





Psychobilly`st - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Psychobilly`st   Psychobilly`st - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Psychobilly`st
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti rockabilly foorum :: Muusika-
Hüppa: