Eesti rockabilly foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eesti rockabilly foorum

---Eesti Rockabilly foorum koondab kõiki Rockabilly ja Rock'n'Roll muusika sõpru ja huvilisi---
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  FacebookFacebook  

 

 Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?

Go down 
+7
BabyLou
Lulu
Elizabeth
altraditional
RockinBandit
Jürka
RockinLady
11 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
RockinLady
Foorumi looja
Foorumi looja
RockinLady


Postituste arv : 873
Age : 35
Asukoht : Lõuna-Eesti metsikud osariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty21.11.07 9:55

Hair style tutorial
Hair style tutorial 2
Tagasi üles Go down
http://www.rockinlady.com
Jürka
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
Jürka


Postituste arv : 360
Age : 38
Asukoht : Saue
Registration date : 27/11/2007

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty27.11.07 17:08

Nüüd ootame teemat "Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut!?" Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
RockinBandit
Admin
Admin
RockinBandit


Postituste arv : 1345
Age : 39
Asukoht : Lõunaosariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty29.12.07 17:34

Kaua on räägitud meeste Rockabilly soengust.Nüüd olekski paras küsida kuidas naiste poole lood on kes, kus ja mis?Minu teine pool on neis asjus igatahes vägagi tegus.Soeng, meik ja riietus
Tagasi üles Go down
http://rockinbandit-fonoteek.blogspot.com/
altraditional
Moderaator
Moderaator
altraditional


Postituste arv : 410
Asukoht : Tln
Registration date : 29/12/2007

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty03.01.08 10:50

Ma millegipärast kohe algul kartsin, et peale seda eelnevat posti jääb siia teemasse vaikus ...
Tagasi üles Go down
RockinLady
Foorumi looja
Foorumi looja
RockinLady


Postituste arv : 873
Age : 35
Asukoht : Lõuna-Eesti metsikud osariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty03.01.08 11:09

altraditional kirjutas:
Ma millegipärast kohe algul kartsin, et peale seda eelnevat posti jääb siia teemasse vaikus ...
...arvata oligi jah...nais isendite pool on vaikus. Neutral ...keegi devildoll on siia liitunud kuid tema ei ole eriti tihe foorumi külastaja...ma vaatan..
Tagasi üles Go down
http://www.rockinlady.com
altraditional
Moderaator
Moderaator
altraditional


Postituste arv : 410
Asukoht : Tln
Registration date : 29/12/2007

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty03.01.08 11:23

Aga arvamusi, milles probleem? Viru keskus on liiga meelitav? Tümps on liiga vali?
Tagasi üles Go down
RockinLady
Foorumi looja
Foorumi looja
RockinLady


Postituste arv : 873
Age : 35
Asukoht : Lõuna-Eesti metsikud osariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty03.01.08 11:38

altraditional kirjutas:
Aga arvamusi, milles probleem? Viru keskus on liiga meelitav? Tümps on liiga vali?
hehee...jah ilmselt see tümps..nende ajud ongi segi pööranud Razz ....naised ilmselt ka liiga edevad et end millegi sellisega siduda...mis nende jaoks pole tulevik... hip-hop on nende tulevik Cool ...
... olen saanud palju kommetaare oma sõbrannadelt et milleks ma nii käin riides see pole ju üldse moes Very Happy .....ilmselt juba sünnist saati rockabilly elustiil sisse kodeeritud..ei tõmba mind miski muu muusika...diskol olen ka ainult 2 korda käinud sedagi sunniviisiliselt Embarassed
Tagasi üles Go down
http://www.rockinlady.com
altraditional
Moderaator
Moderaator
altraditional


Postituste arv : 410
Asukoht : Tln
Registration date : 29/12/2007

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty03.01.08 19:16

Päris lahe. Ma olen kogu aeg arvanud, et su teine pool on seotud sellele teele jõudmisega.

Edevusega ei saa küll asi seotud olla. Sest selle aja riietus ja kõik pakub ikka väga ekstravagantseid võimalusi, kui on soovi tähelepanu tõmmata. Eks see vist meinstriim ole jah, mis uksest, aknast ja Mtvst sisse voogab.
Tagasi üles Go down
RockinLady
Foorumi looja
Foorumi looja
RockinLady


Postituste arv : 873
Age : 35
Asukoht : Lõuna-Eesti metsikud osariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty04.01.08 8:44

jah eks iga päevaga saan järjest targemaks...kuigi olen seda rockabilly asja ajanud 5 aastajagu...noh edevuse all mõtlesin seda et kõik tänapäeva noored tahavad olla kaasaegselt riietatud ja välja näha nagu mõni poppstaar...et nad lihtsalt ei julge ennast teistest erineda.. Cool
Tagasi üles Go down
http://www.rockinlady.com
Elizabeth
Kasutaja
Kasutaja
Elizabeth


Postituste arv : 10
Age : 33
Registration date : 06/02/2008

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty06.02.08 15:00

Vaatasin selle klipi ära ja hüppasin kohe peegli ette ja päris hästi sain hakkama. Armastan tohutult tolle aja moodi ja soenguid. Pin-up stiil on väga vinge Smile
Tagasi üles Go down
http://spiritoftheshadow.deviantart.com/
RockinLady
Foorumi looja
Foorumi looja
RockinLady


Postituste arv : 873
Age : 35
Asukoht : Lõuna-Eesti metsikud osariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty06.02.08 15:35

Elizabeth kirjutas:
Vaatasin selle klipi ära ja hüppasin kohe peegli ette ja päris hästi sain hakkama. Armastan tohutult tolle aja moodi ja soenguid. Pin-up stiil on väga vinge Smile
jah see üks parimatest videodest välja nopitud Laughing ja suurepärane et välja tuli Cool welcome to club...
Tagasi üles Go down
http://www.rockinlady.com
Lulu
Juunior kasutaja
Juunior kasutaja
Lulu


Postituste arv : 2
Age : 32
Asukoht : Rapla
Registration date : 10/09/2010

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty10.09.10 18:03

Olen ka proovinud sellist soengut teha, aga pikkade ja paksude juustega on ikka palju jändamist. Võib küll pool purki lakki pähe lasta, aga kui natuke tuult üle käib ja pidevalt "raamat pealael" asendis ringi ei liigu, siis võidab ikkagi gravitatsioon. Kodust välja minnes olen varisemisohu vältimiseks keeranud sarnaselt ühele pea küljele juuksed rulli(?) ja klambritega kinni pannud. Ei ole küll nii kolmemõõtmeline, kuid püsib paremini ja on vahelduseks lihtsalt tuka kõrva taha toppimisele.
Tagasi üles Go down
RockinLady
Foorumi looja
Foorumi looja
RockinLady


Postituste arv : 873
Age : 35
Asukoht : Lõuna-Eesti metsikud osariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty10.09.10 19:20

Eks selliste õigete soengute tegemine on suht kunst. Paksemate juuste puhul tuleb kindlasti käsile võtta tupeerimine, aitab ideaalselt. Väga pikad juuksed ei sobigi rockabilly soengute tegemiseks, vajuvad igaljuhul ära. Eespool on mitmeid linke kus on näha millise pikkusega nad peaksid olema samuti õpetusi Smile Naistele on olemas ka mitmeid rockabilly soengute tegemiseks vahasid ja muid selliseid tooteid. Laki kasutamine ei aitagi alati, oleneb juuksetüübist.
Tagasi üles Go down
http://www.rockinlady.com
Lulu
Juunior kasutaja
Juunior kasutaja
Lulu


Postituste arv : 2
Age : 32
Asukoht : Rapla
Registration date : 10/09/2010

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty10.09.10 22:40

Ma mõtlesin tegelikult ise ka, et lõikaks lühemaks, aga ikkagi ei raatsinud. Eks tuleb tagasihoidlikuma soenguga läbi ajada.
Kuigi tupeerimist ja vahasid võiks isegi proovida... Hea oleks, kui soengust harakapesa ei saa Smile
Tagasi üles Go down
BabyLou
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
BabyLou


Postituste arv : 151
Age : 38
Asukoht : Tallinn
Registration date : 06/07/2008

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty12.09.10 7:48

Poetan kah oma arvamused hulka Smile
Esiteks - Straycatil on õigus, väga pikkade juustega on palju raskem neid soenguid teha (erinevaid variante on ju ometi nii-nii palju, mitte ainult see 1-2 Smile ). Loogiline ju ka, sest soengud on pärit teisest ajastust, kui nii-öelda popp pikkus oli praegustest erinev. (kahekümnendate poisipead ei annaks ka pikkadega teha, kuuekümnendate beehive'i lühikestega. Noh, näiteks).
Samas minul on juused juba päris pikad (liiga!) ja saab vajadusel soengud tehtud küll, kui vähegi viitsimist mässata.
Lihtsalt enamjaolt ei ole just viitsimist. Kui soenguvahenditega mitte koonerdada, siis püsivad ka pea iga ilmaga (soovitaks siiski vihmavarju. Ja väga tuulise ilmaga võiks ju vanaemadelt eeskuju võtta ja välja minnes kenama rätikuga soeng katta. Näiteks nii (lingitud videos on 3 õpetust). Ja neid variante on veel. )
Üsna vajalikuks tooteks on minu jaoks muutunud näiteks juuuksevaht ja seda juba tuka-aegadest. Kohe pärast pesu niisketesse juustesse ja...teinekord ei ole muud vaja. What a Face
Vaha ja lakk kuluvad kah ära. Ja paar peotäit juuksenõelu - ma tõesti ei tea, mida ma nendeta teeksin Very Happy

Üks, mis kindlasti kaasa aitab, on lokkide tegemine (suuremad ilmselt paremad). Viiekümnendatel olid rohkem või vähem lokkis-lainelised juuksed suht "kohustuslikud" ka. Igatahes, kui juuksed on veidigi lokkis, on enamikku soenguid parem teha ning tulemus jääb ilusam. Kui juuksed on liiga pikad, läheb ka osa pikkust lokile.
Pagana internetiajastul on youtube täis kõikvõimalikke õpetusi, muuhulgas leiab ka "liiga pikkadele" (ja ilmselt ka "liiga lühikestele") juustele mugandatud õpetusi. Veidi vaba aega, viitsimist ja uudishimu ning parajalt harjutamist - ja oledki jälle uue soengustiili võrra rikkam What a Face

just my 2 cents.
Tagasi üles Go down
Bopperer
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
Bopperer


Postituste arv : 410
Age : 41
Asukoht : Riga, Latvia
Registration date : 23/02/2008

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: HOT ROLLERS-ABI!!!   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty17.11.10 8:47

Kas kedagi kasutab (või on kasutatud) kuumad rullid?

Jutt on see et selles raamatus (Vintage hairstyling) suur osa soengutest on tehtud kuumade rullidega, ja noh ma otsustasin osta Remington KF40E rullid. Probleem on see et soeng kahjuks pole nii nagu on vaja, selles mõttes et lokkid ei kesta kaua...Võib-olla et mul on sellised juuksed, et ei kanna lokkid? Või ma pean kasutada ka enne rullimist mingi "styling spray"?

Kui kellel on mingeid soovitusi, kuidas teha et soeng õnnestub, ootan väga! Smile
Tagasi üles Go down
http://www.myspace.com/lilbopperer
Gerty
Kasutaja
Kasutaja
Gerty


Postituste arv : 11
Age : 37
Asukoht : Tallinn
Registration date : 02/12/2010

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty03.12.10 11:33

Avatari pildil pole värvide/suuruse/tumeduse tõttu näha, kuid see on samuti üks katsetus victory rolls'e teha. Mul ei õnnestunud ainult juuste ümber sõrmede keeramine, seega kasutasin mingit pehmet tuubi. Lihtne nõelad kinnitada ja libedam. Natuke messy, aga katsetades õnnestub.
Peaks seda varianti proovima:
Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? L_adb1ffe4d06d338821ad669e5a882db8
Tagasi üles Go down
http://visualnoise.deviantart.com/
BabyLou
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
BabyLou


Postituste arv : 151
Age : 38
Asukoht : Tallinn
Registration date : 06/07/2008

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty03.12.10 11:45

Bopperer kirjutas:
Kas kedagi kasutab (või on kasutatud) kuumad rullid?

Jutt on see et selles raamatus (Vintage hairstyling) suur osa soengutest on tehtud kuumade rullidega, ja noh ma otsustasin osta Remington KF40E rullid. Probleem on see et soeng kahjuks pole nii nagu on vaja, selles mõttes et lokkid ei kesta kaua...Võib-olla et mul on sellised juuksed, et ei kanna lokkid? Või ma pean kasutada ka enne rullimist mingi "styling spray"?

Kui kellel on mingeid soovitusi, kuidas teha et soeng õnnestub, ootan väga! Smile

Proovi enne lokkide tegemist natuke juuksevahtu kasutada (styling mousse vist ingliskeelne nimetus) Smile Ja hästi natuke juukselakki pärast rullide väljavõtmist võib ka kasulik olla,ma usun Smile
(ei ole ise kunagi nendega teinud (ma teen lokke pmst ainult riideribadega, hehe), aga vahtu-lakki kasutanud küll ja kiiresti netis ringi piiludes sain nii aru, et kuumadega kuluvad need asjad ka ära, eriti kui sul loomulikult sirged juuksed on Smile )


Viimati muutis seda BabyLou (03.12.10 12:52). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Bopperer
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
Bopperer


Postituste arv : 410
Age : 41
Asukoht : Riga, Latvia
Registration date : 23/02/2008

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty03.12.10 12:15

Tänan, Baby Lou!!!
Tagasi üles Go down
http://www.myspace.com/lilbopperer
RockinLady
Foorumi looja
Foorumi looja
RockinLady


Postituste arv : 873
Age : 35
Asukoht : Lõuna-Eesti metsikud osariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty03.12.10 16:43

Niipalju kui minul kogemusi on, siis õigeid Victory rolle on kõige parem teha nii:
* Võta suured rullid ja pane need pähe niisketesse juustesse.
Mõned näited:
Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? 2-viKuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? 3-viKuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? 4-vi
* Kui juuksed kuivad, võta rullid lahti.
* vali moodus milliseid Victory rulle soovid.
* et rullid jääksid eriti läikivad ja pehmed kasutada vaha. Soovitan kasutadaKuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Schmierefraupomade1-vi, või mõnda muud taolise efektiga vaha. Geelid ja mõned muud vahendid ei sobi, võivad soovitud rulli ära rikkuda.
* aja vaha käte vahel soojaks ja kanda juustele. Vaha ei jäta juukseid õhku hõljma vaid hoiab neid ilusti koos ning peale Victory rulli tegemist jäävad juuksed säravad ja kaunid.
* rull/rullid pea peal tuleb tugevalt tupeerida ja seejärel lasta vahale lisaks lakki, niikaua kui juuksed on kohevad ja lihtsad asetada rulli.
* kinnituseks panna bobby pin ehk juuksenõel, niiet seda näha ei jääks.
* et head tulemust fikseerida lase lakki peapeale kogu rulli/rullide ulatuses.
* teised rullid pea külgedel ja taga kammi lahti, vastavalt soovile pane vaha, et läiget lisada. Samuti annab vaha ka lokkidele mõnusa ühtlase volüümi. Ainult lakki kasutada, ei saa enam lokke kammida ja jäävad kuivaks.

Loodan, et midagi kasulikku kõrva taha panna, mind on selline varjant aidanud. Tupeerimisest ei pääse kuidagi. See on nipp, kuidas Victory rullid nii kohevad ja ilusti püsti püsivad, muidu vajuksid nad külje peale ära.

Smile
Tagasi üles Go down
http://www.rockinlady.com
RockinLady
Foorumi looja
Foorumi looja
RockinLady


Postituste arv : 873
Age : 35
Asukoht : Lõuna-Eesti metsikud osariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty03.12.10 16:56

Bopperer kirjutas:
Kas kedagi kasutab (või on kasutatud) kuumad rullid?

Jutt on see et selles raamatus (Vintage hairstyling) suur osa soengutest on tehtud kuumade rullidega, ja noh ma otsustasin osta Remington KF40E rullid. Probleem on see et soeng kahjuks pole nii nagu on vaja, selles mõttes et lokkid ei kesta kaua...Võib-olla et mul on sellised juuksed, et ei kanna lokkid? Või ma pean kasutada ka enne rullimist mingi "styling spray"?

Kui kellel on mingeid soovitusi, kuidas teha et soeng õnnestub, ootan väga! Smile

Muideks kuumad rullid olid tol ajal väga popid. Mul seisavad ka sellised just 50`ndatest aastatest rullid kapis. omal ajal kasutas neid minu ema. Lahedad asjad aga mitte nii tõhusad ja ebamugavad paigaldad. Kuumalt peab neid pähe instaleerima ning alatihti kipuvad sõrmi kõrvetama Smile Praegusel ajal on lihtne sama efekti sooritada elekti rullitajaga Laughing
Ma ise pole selliseid uusi kuumarulle proovinud, võib-olla on päris head.
Väga tugeva struktuuriga juuksed vajavad palju tupeerimist, ja veelkord tupeerimist, ilma ei saagi. Kindlasti ka tugevat lakki. Selliseid juukseid pole olemas mis ei kanna lokki. Soovitav on enne lokkide tegemist panna vaha, sellist mis on just mõeldud lokkide tegemiseks, püsivad kauem!
Kõik on kindlasti harjutamise küsimus Smile
Tagasi üles Go down
http://www.rockinlady.com
RockinLady
Foorumi looja
Foorumi looja
RockinLady


Postituste arv : 873
Age : 35
Asukoht : Lõuna-Eesti metsikud osariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty03.12.10 17:10

Muideks avastasid eriti hea mooduse kuidas saavutada sellist rockabilly bang`i ilma Betty Page lõikuseta.
Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? 1287532_l

Esmalt tuleb lokitandidega tukk rulli keerata. Tukk tupeerida, panna lakki ja kammiga pealt siluda. Võta painduv papiljot ja keera juuksed selle ümber. Painuta papiljotti nii kuidas sa soovid et bang jääks. Lase lakiga bang üle ja tõmba papiljot välja, hoides rulli näppudega koos. Kinnita bang juuksenõeltega. Samuti võib kasutada selle soenguga bandanat(juukserätti) ja ülejäänud juuksed ponytaili panna.
Jääb väga ilus. Huvitav miks ma pole leidnud sellist varjanti internetist. Seal on ainult varjandid kuidas on võimalik sõrmedega kogu töö teha. Kuid see ei tule küll nii ilus kui papiljotiga tehes
Very Happy
Proovige järgi!
Tagasi üles Go down
http://www.rockinlady.com
Gerty
Kasutaja
Kasutaja
Gerty


Postituste arv : 11
Age : 37
Asukoht : Tallinn
Registration date : 02/12/2010

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty04.12.10 11:18

Viimase kohta on väga hea tutorial ka videona:

Tagasi üles Go down
http://visualnoise.deviantart.com/
Bopperer
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
Bopperer


Postituste arv : 410
Age : 41
Asukoht : Riga, Latvia
Registration date : 23/02/2008

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty06.12.10 9:31

StrayCat kirjutas:
Bopperer kirjutas:
Kas kedagi kasutab (või on kasutatud) kuumad rullid?

Jutt on see et selles raamatus (Vintage hairstyling) suur osa soengutest on tehtud kuumade rullidega, ja noh ma otsustasin osta Remington KF40E rullid. Probleem on see et soeng kahjuks pole nii nagu on vaja, selles mõttes et lokkid ei kesta kaua...Võib-olla et mul on sellised juuksed, et ei kanna lokkid? Või ma pean kasutada ka enne rullimist mingi "styling spray"?

Kui kellel on mingeid soovitusi, kuidas teha et soeng õnnestub, ootan väga! Smile

Muideks kuumad rullid olid tol ajal väga popid. Mul seisavad ka sellised just 50`ndatest aastatest rullid kapis. omal ajal kasutas neid minu ema. Lahedad asjad aga mitte nii tõhusad ja ebamugavad paigaldad. Kuumalt peab neid pähe instaleerima ning alatihti kipuvad sõrmi kõrvetama Smile Praegusel ajal on lihtne sama efekti sooritada elekti rullitajaga Laughing
Ma ise pole selliseid uusi kuumarulle proovinud, võib-olla on päris head.
Väga tugeva struktuuriga juuksed vajavad palju tupeerimist, ja veelkord tupeerimist, ilma ei saagi. Kindlasti ka tugevat lakki. Selliseid juukseid pole olemas mis ei kanna lokki. Soovitav on enne lokkide tegemist panna vaha, sellist mis on just mõeldud lokkide tegemiseks, püsivad kauem!
Kõik on kindlasti harjutamise küsimus Smile

Arvan et kahjuks minu juuksed ei kanna KUUMAD rullid, tavaliste rullidega kõik on OK, aga kui on tegu midagi kuumaga, siis ei õnnestu...Noh eks pean proovida pin-curls?Smile))
Tagasi üles Go down
http://www.myspace.com/lilbopperer
BabyLou
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
BabyLou


Postituste arv : 151
Age : 38
Asukoht : Tallinn
Registration date : 06/07/2008

Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty01.02.11 18:56

Kas keegi oskab jagada nippe-õpetusi-midaiganesveel, kuidas seda kõige tavalisemat elektrilist juuksekoolutajat/lokitajat (on ju mingi selline nimi??) kõige tõhusamalt kasutada? Very Happy No ei ole mina vist kordki elus sellega edukalt hakkama saanud. Äkki mul siis ka juuksed ei hoia tulise asjaga tehtud lokke või midagi sellist?
Ainsal korral, kui midagi enam-vähem mõistlikku välja tuli, olid ikka paari tunni järel ainult vaevumärgatavad lained alles (kasutasin kusjuures küll soenguvahendeid kah).
Pin-curl'e on suur ahvatlus katsetada, aga ma olen nii laisk, et ei ole ikka veel endale korralikult selgeks teha viitsinud, kuidas neid täpselt tehakse, kas pikematele juustele neid üldse saab teha...ning pagana ebamugav tundub see värk Embarassed

Siis... Milliseid rulle tasub kasutada? Mul on päris mitut sorti, aga kõiki vähe ja ma ei tea, millised tõhusamad on. Very Happy
Ma olen põhiliselt ikka oma riideribadega (rag curls) viitsinud teha (noh...õnnestub mul, noh Very Happy ), aga tahaks vahelduseks muid asju taas katsetama hakata, seda enam, et tuka olen üsna edukalt pea täitsa välja kasvatanud Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kuidas teha seda päris õiget naiste Rockabilly soengut !?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Asjalikku videomaterjali YouTube`st ja mujal
» M: Naiste riided ja ehted .

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti rockabilly foorum :: Elustiil-
Hüppa: