Eesti rockabilly foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eesti rockabilly foorum

---Eesti Rockabilly foorum koondab kõiki Rockabilly ja Rock'n'Roll muusika sõpru ja huvilisi---
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  FacebookFacebook  

 

 M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid

Go down 
+8
altraditional
MissEmilyHellcat
Willi
Bopperer
Rockabilly69
Loviise
gretchycat
RockinLady
12 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
MissEmilyHellcat
Kasutaja
Kasutaja
MissEmilyHellcat


Postituste arv : 40
Age : 33
Asukoht : Tallinn
Registration date : 12/04/2009

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid   M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty13.04.09 9:10

Väga hea !
Ma saadan Sulle lähi päevade jooksul raha ja mõõdud . ( Sa võiksid mulle oma konto nr anda )
Ma mingi vaatasin internetist selliseid kleite...1500.- + postikulu .
Mul ei ole muud öelda kui , et Sa oled mu ingel !

Aga räägi mulle kas Sa teksasid ka õmbled ?
Tagasi üles Go down
http://www.myspace.com/emilyurbas
altraditional
Moderaator
Moderaator
altraditional


Postituste arv : 410
Asukoht : Tln
Registration date : 29/12/2007

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid   M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty14.04.09 10:41

Mingeid tõsiseid korralikke teksasid teha ei ole üldse halb idee, ma oleks ka huvitatud.
Tagasi üles Go down
Bopperer
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
Bopperer


Postituste arv : 410
Age : 41
Asukoht : Riga, Latvia
Registration date : 23/02/2008

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid   M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty14.04.09 13:54

+1!!! cheers goodd

Hea mõtte!
Tagasi üles Go down
http://www.myspace.com/lilbopperer
RockinLady
Foorumi looja
Foorumi looja
RockinLady


Postituste arv : 873
Age : 35
Asukoht : Lõuna-Eesti metsikud osariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid   M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty14.04.09 16:38

Annan kindlasti teada siin kui teksategemise järjele olen saanud, ega kerge polegi õigeid teksalõikeid leida. Otsin hoolega, ehk saan hakkama Laughing
Tagasi üles Go down
http://www.rockinlady.com
RockinLady
Foorumi looja
Foorumi looja
RockinLady


Postituste arv : 873
Age : 35
Asukoht : Lõuna-Eesti metsikud osariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid   M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty15.04.09 14:11

Midagi uut ja huvitavat Wink

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 DSC00317-vi
valged täringud, punaste täppidega, 35.-

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 DSC00291-vi
Võtmehoidja, täringutega, saab teksade külge riputada, 95.-

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 DSC00293-vi
Punaste täppidega valged lipsudega juuksenõelad 35.- paar, väiksemat mõõtu, 25.- paar

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 DSC00297-vi
Punased valgete täppidega täringutega kõrvarõngad, 35.-

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 DSC00321-vi
Suur, must bettycoat 145.-

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 DSC00325-vi
Sailor temaatiline veniv kleit, 215.-

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Tpiline-vi
Valge pluusi, punaste väikeste täppidega, 155.-
Tagasi üles Go down
http://www.rockinlady.com
BabyLou
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
BabyLou


Postituste arv : 151
Age : 38
Asukoht : Tallinn
Registration date : 06/07/2008

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid   M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty15.04.09 18:43

Ihhii, just täna mõtlesin, et peaks sult uurima, palju sa alusseeliku eest raha soovid Very Happy Ise pusisin, pusisin ja tuli välja ka, aga... niru selline. Ja ma ei kujuta ette, et ma sellega otsast peale pusima viitsin hakata lähimate kuude jooksul (kui üldse). Nii et otsustasin sinult osta Smile Pean ainult vaatama, kuidas mul rahadega seis, enne järgmist kuud ei saa vist (samas kõik on mõeldav ja tahaks justkui rutem, nii et ma annan teada, eks)

Aa, kui pikad sa need alusseelikud muidu teed? Noh, ma ei mõtle cm, vaid pigem siis nagu põlveni või alla põlve vms. Ja kui lai (st see allääre kogupikkus või kuidas seda'nd öeldagi Very Happy ) ?
Tagasi üles Go down
RockinLady
Foorumi looja
Foorumi looja
RockinLady


Postituste arv : 873
Age : 35
Asukoht : Lõuna-Eesti metsikud osariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid   M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty15.04.09 19:12

BabyLou kirjutas:
Ihhii, just täna mõtlesin, et peaks sult uurima, palju sa alusseeliku eest raha soovid Very Happy Ise pusisin, pusisin ja tuli välja ka, aga... niru selline. Ja ma ei kujuta ette, et ma sellega otsast peale pusima viitsin hakata lähimate kuude jooksul (kui üldse). Nii et otsustasin sinult osta Smile Pean ainult vaatama, kuidas mul rahadega seis, enne järgmist kuud ei saa vist (samas kõik on mõeldav ja tahaks justkui rutem, nii et ma annan teada, eks)

Aa, kui pikad sa need alusseelikud muidu teed? Noh, ma ei mõtle cm, vaid pigem siis nagu põlveni või alla põlve vms. Ja kui lai (st see allääre kogupikkus või kuidas seda'nd öeldagi Very Happy ) ?

Very Happy ..klassikaline alusseelik peab olema natuke üle põlvede(umbes 2-3 cm), nii ma olen ka valmistanud neid kui ka pealmisi seelikuid. Alusseelik peab jääma paralleelselt pealmise seelikuga et välja ei paistaks. Välja peab paistma ainult siis kui tantsuhoos keerutad Razz Kui sul omal pealmine seelik olemas siis mõõda cm kogupikkus ära ja teengi paraja alusseeliku valmis Wink
Aga jah, ega siin enam pikka laulu polegi, 24. varsti ukse ees, selleks ajaks peab ju triksis-traksis olema bounce
Tagasi üles Go down
http://www.rockinlady.com
RockinLady
Foorumi looja
Foorumi looja
RockinLady


Postituste arv : 873
Age : 35
Asukoht : Lõuna-Eesti metsikud osariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid   M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty15.05.09 10:07

Valmis uus kodukas kus saab näha igasuguseid rockabilly riideid, ehteid ja aksessuaare Wink
Kodukas on pidevas uuenduses, kuna kõikke ei jõua korraga pildistada..

link lehele
Tagasi üles Go down
http://www.rockinlady.com
RockinLady
Foorumi looja
Foorumi looja
RockinLady


Postituste arv : 873
Age : 35
Asukoht : Lõuna-Eesti metsikud osariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid   M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty15.05.09 17:32

lisatud uusi ehteid!
Tagasi üles Go down
http://www.rockinlady.com
RockinLady
Foorumi looja
Foorumi looja
RockinLady


Postituste arv : 873
Age : 35
Asukoht : Lõuna-Eesti metsikud osariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid   M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty21.05.09 6:05

Mõningad esemed sellelt kodulehelt!

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 35-vi
M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 14-viM: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 15f-viM: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 16-viM: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 16t-viM: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 19-viM: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 24-viM: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 25-viM: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 29-vi
Tagasi üles Go down
http://www.rockinlady.com
Elizabeth
Kasutaja
Kasutaja
Elizabeth


Postituste arv : 10
Age : 33
Registration date : 06/02/2008

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid   M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty18.06.09 18:38

Väga kaunid ehted ja riided!
Käisin täna Tartus Rüütli tänava Abakhanis ja leidsin mitu kaunist kangast: valge punaste täppidega ja musta pisikeste valgete täppidega. Nüüd peaks leidma mingi hea lõike ka. Ettekujutus kleidist, mida tahta on olemas. Silmasid kaubakas üht valget alusseelikut aga ei julgenud isegi hinda vaadata järelikult tuleb ka see ise teha või teha lasta.
Parimate lõigete leidmiseks tuleks lapata Burdasid või oleks neid veel kuskilt leida just selle stiili kohta? Smile
Tagasi üles Go down
http://spiritoftheshadow.deviantart.com/
EvaDiva
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
EvaDiva


Postituste arv : 109
Age : 33
Registration date : 03/09/2009

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid   M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty28.11.09 20:46

StrayCat kirjutas:

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 DSC00325-vi
Sailor temaatiline veniv kleit, 215.-

Appi, appi, appi, kui kaunis! Miks ma ei ole seda eset kuskil pildil isegi Su seljas näinud?! Sailorbilly style rocks, for sure! Cool Ise sain ka jälle ühe seelikuga ühele poole..
Aga Su kauplus endiselt suvepuhkusel, tuleviku suhtes helgeid lootusekiiri võib oodata?
Tagasi üles Go down
constrictor
Kasutaja
Kasutaja
constrictor


Postituste arv : 6
Age : 59
Asukoht : Löwenruh, Tallinn
Registration date : 05/01/2010

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid   M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty05.01.10 23:36

Vabandust, kas meestele ka pakutakse M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Icon_sad
Tagasi üles Go down
http://www.autoparandus.ee
RockinLady
Foorumi looja
Foorumi looja
RockinLady


Postituste arv : 873
Age : 35
Asukoht : Lõuna-Eesti metsikud osariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid   M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty28.03.11 19:22

Huvitavat näputööd, kellel huvi see vaadaku! Wink Blogi uuendan pidevalt mitmesuguste esemetega!
M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Pf-336ddd5
Tagasi üles Go down
http://www.rockinlady.com
Bopperer
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
Bopperer


Postituste arv : 410
Age : 41
Asukoht : Riga, Latvia
Registration date : 23/02/2008

M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid   M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty29.03.11 14:34

StrayCat kirjutas:
Huvitavat näputööd, kellel huvi see vaadaku! Wink Blogi uuendan pidevalt mitmesuguste esemetega!
M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Pf-336ddd5

WOW!!! Need Tiki ehted ja Hawaii kleidid on SUUREPÄRASED! Kevad (ja suvi) tuleb ja on aeg midagi uut selga panna!
Tagasi üles Go down
http://www.myspace.com/lilbopperer
Sponsored content





M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid   M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
M: Rockabilly ehted/riided/aksessuaarid
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» M: Naiste riided ja ehted .
» Rockabilly TOP 10
» Rockabilly & Subboteja
» Rockabilly - A Way Of Life!
» Rockabilly veebilehed

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti rockabilly foorum :: Turg-
Hüppa: