Eesti rockabilly foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eesti rockabilly foorum

---Eesti Rockabilly foorum koondab kõiki Rockabilly ja Rock'n'Roll muusika sõpru ja huvilisi---
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  FacebookFacebook  

 

 Devil Doll

Go down 
4 posters
AutorTeade
BabyLou
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
BabyLou


Postituste arv : 151
Age : 38
Asukoht : Tallinn
Registration date : 06/07/2008

Devil Doll Empty
PostitaminePealkiri: Devil Doll   Devil Doll Empty28.01.10 12:56

Tükk aega mõtlesin, kas teha temast teema või mitte, sest päris rockabillyt see preili ei tee (kohati küll, vähemalt mõjutusi on palju), aga ehk ei panda mulle siiski seda pahaks, et tegin - on meil siin ju veidi laiema maitsega inimesi ka Smile Ja selline retrolik asi käib parajal määral ka selle kultuuri ja elustiiliga kokku Smile (DD esineb kah enamjaolt rockabilly/psychobilly üritustel)
Ühesõnaga, selline naisterahvas/bänd:
Devil Doll ReturnofeveDevil Doll Ddol

http://devil-doll.com/
http://www.myspace.com/devildoll

Ma ise olen päris suur austaja, sestap uuringi, kas kuskil mõni kuulaja veel on. (Vaatamata kõigele on rockabilly foorum kõige loogilisem koht, kust otsida) Devil Doll Fresse

Muuseas. Lauljatar ise tunneb teatud põhjustel väga suurt huvi Eestis esinemise vastu, kuid võimalust ei olevat justkui avanenud . Ülemaailmse võrgu abiga sai paar sõna vahetatud ning sealt ka see info. Kuid küsimusele, kas ma mõnda korraldajat/kohta soovitada tean, jäin vastuse põhimõtteliselt võlgu Devil Doll Icon_sad Kuskile-kellelegi vihjata ka justkui ei oska... Nii et võimalus, et ta selle tuuri raames siia jõuab, on suht väike. (Kui keegi just abistavat kätt ulatada ei taha Very Happy)
20.ja 21. märts on aga plaanis kontserdid Soomes (veel tba),kas äkki keegi tunneks huvi? Oleks reisiseltskonda tarvis! Devil Doll Icon_smile

Edit. Leidsin kontserdi kohta infot. The Hel-Gators esineb ka. http://www.tiketti.fi/tapahtuma/6662
Tagasi üles Go down
EvaDiva
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
EvaDiva


Postituste arv : 109
Age : 33
Registration date : 03/09/2009

Devil Doll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Devil Doll   Devil Doll Empty28.01.10 14:37

Minu arvates mida aastaid edasi, seda sümpaatsemaks on Ta looming muutunud. Ja Devil Doll'i plaate (no, minul on neid hetkel vaid kaks, küll juurde tuleb) on alati huvitav kuulata, sest kunagi ei tea ette, kas on nüüd oodata rahulikku ballaadi (nt "You put a spell on me" või "Tortured") või raju lugu (nt "Driven to distraction" või "Doreen", tuntud "Liquor Store"st rääkimata).. aga eks see vaheldus on ka ainult positiivne - mõne loo saatel saab rumbaruutu visata, teinekord aga tulevad kunagised Reggae Bar'i keldrikonsad meelde. Siiski ma end sel kohal DD tublide kuulajate-fännide ridadesse ei loeks.

Aga ürituse enda kohta: On The Rocks on vinge, et tasuks kasvõi ajaviiteks läbi astuda, aga et pileti hind nii odav on sellise tuntud nime kohta- huvitav, huvitav. (Ma mäletan, et 2009 lõpupoole vaatasin sealseid üritusi ja nii Lauri Tähkä kui Viikate piletid sinna olid tunduvalt kallimad. Kodumaised artistid küll, aga endiselt ei tahaks hästi uskuda, et sel väljamaa-preilil Soomes vähem kui saalitäis kuulajaid oleks.)

Oleks muidugi hea põhjus jälle Helsinkisse minna, aga minul on see konkreetne nädalavahetus juba teiste plaanidega sisustatud. Aga Teile, kes vaatama-kuulama lähevad, kõva elamust! Cool
Tagasi üles Go down
ValgaJari
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
ValgaJari


Postituste arv : 289
Asukoht : Dixieland, Estonia
Registration date : 19/11/2007

Devil Doll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Devil Doll   Devil Doll Empty28.01.10 18:54

Kas muidu teadsite, et temal on sugulased siin Eestis? Olen mitmeid kordi rääkinud temaga sellel teemal. Aga noor tüdruk vajab veel stiiliga natuke harjumist, aga ühel päeval tuleb see seal välja! Smile
Tagasi üles Go down
http://www.valgacruising.ee
BabyLou
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
BabyLou


Postituste arv : 151
Age : 38
Asukoht : Tallinn
Registration date : 06/07/2008

Devil Doll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Devil Doll   Devil Doll Empty29.01.10 12:18

Jaa, sellepärast tahabki kangesti Eestisse esinema tulla, et tal pidi palju sugulasi olema siin Very Happy
Aga tore, et ma ei olegi ainus, kes temast midagi teab (no jäi kuidagi vägisi selline mulje Very Happy ). Minu arvates teeb ta siiski päris toredat asja, just need erinevad stiilid ja nende segud teevad ta ilmselt minu jaoks omamoodi eriliseks Smile
Tagasi üles Go down
AgentT
Juunior kasutaja
Juunior kasutaja



Postituste arv : 5
Age : 34
Registration date : 12/01/2010

Devil Doll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Devil Doll   Devil Doll Empty30.01.10 14:19

Aga võtke kätte ja korraldage esinemine ära. Kui soov on siia tulla, ehk siis jõuab tasu osas ka kokkuleppele.

Muusika tundus mõnus ja võibolla astuks isegi kontsertilt läbi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Devil Doll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Devil Doll   Devil Doll Empty

Tagasi üles Go down
 
Devil Doll
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» M: DVD Robert Gordon - Devil in disguise, Rock Cafe

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti rockabilly foorum :: Muusika-
Hüppa: